Kelowna Rockets kovos dar vieną dieną ir trečiadienį per pratęsimą įveiks Sietlą 3:2 (WHL)

Kelowna Rockets rado būdą.

Tvirtai žaisdami nugara į sieną ir savo sezoną ant linijos, „Rockets“ rado būdą, kaip atsispirti nuo 2:0 sekundės kėlinio deficito, įmušdami tris be atsako įvarčius, įskaitant Adamo Kyddo įvartį per pratęsimą ir įveikę Seattle Thunderbirds 3. -2 ir likti gyvas savo geriausioje iš septynių Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje.

Pralaimėję 18:4, atmetę 10 jėgos įvarčių ir pranokę daugumą pirmųjų trijų rungtynių, „Rockets“ atsikovojo rezultatą prieš pasibaigiant antrajam kėliniui, o po to 15:55 per pratęsimą laimėjo iš Adamo Kyddo. .

„Paskutinėse rungtynėse turėjau progą, kai ritulys nukrito žemai, ir galėjau numušti į tinklą, bet to nepadariau, todėl žiūrėjome vaizdo įrašą ir treneriai man pasakė, kad jis ten buvo“, – sakė Kyddas.

Trečiadienį Andrew Cristallas pastebėjo Kydd žemai prie tinklo, ir šį kartą nebuvo jokių dvejonių.

„Gavau ritulį ir pagalvojau, ženk žingsnį prie tinklo ir tiesiog užstrigsi.

Jis sako, kad ritulys pakilo į vartininko Thomaso Miličiaus lazdą ir įveikė vartininką, išsiųsdamas daugiau nei 3500 partizanų minią namo laimingą.

„Ten buvo ištverminga grupė“, – sakė vyriausiasis treneris Krisas Mallette’as.

„Mums reikėjo, kad mūsų vartininkas Talyn Boyko ateitų už mus, ir jis tikrai padarė. Kartais buvo gražu, ne, bet jaučiau, kad antrajame kėlinyje mūsų pasitikėjimas pradėjo augti.

„(Boyko) mums labai sutaupė ir mes tiesiog radome būdą.

Boyko sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolo trečiosiose antradienio rungtynėse po to, kai atidavė 12 įvarčių ir pralaimėjo seriją.

Mallette’as sakė, kad sprendimas trečiose rungtynėse skirti Boyko atsarginių žaidėjų suolą nebuvo lengvas, tačiau trečiadienį vykusiose „pasidaryk arba mirti“ rungtynėse jis grįžo atkeršydamas, sustabdęs 36 metimus ir pelnęs pirmosios žvaigždės apdovanojimus.

Boyko atliko keletą pagrindinių atakų, kad išlaikytų „Rockets“ antroje rungtyje. Jie užmušė Connerį Roulette, kuris šoko vienas, o trečiajame žaidime rezultatas buvo lygus.

„Jis buvo mūsų MVP ir šįvakar žaidė kaip mūsų MVP… ir su tuo susitvarkė kaip profesionalas.

„Tai jam žada tik gerą ateičiai, ruošiantis tokioms akimirkoms ir galinčiam pasiekti rezultatų.

„T-Birds“ atidarė įvartį, likus 19,4 sekundės, konvertuodami du prieš vieną, o po trijų minučių po atkovoto kamuolio padvigubino pranašumą.

Tačiau būtent „Rockets“ padidino intensyvumą ir galiausiai buvo apdovanoti, kai Gabrielis Szturc pavertė apyvartą Kelowna jėgos žaidimu.

Nojus Dorey pakėlė „Prospera Place“ stogą, permušdamas namo vieną laikmatį, praėjus vos 12 sekundės minučių.

Cristall ir Jake’as Poole’as atliko visą darbą žaisdami, būdami atokiau nuo Sietlo pabaigos, kol Cristall pastebėjo Dorey, įsikibusį iš tinkamo taško.

“Tai buvo tik neviltis. Juokinga, mes tiesiog bandėme. Tai paprasta smulkmena, bet nuoširdžiai manau, kad mes tiesiog labai stengėmės.

„Dabar einu po kambarį, žiūrėdamas į juos, ir taip jis turėtų atrodyti po atkrintamųjų ledo ritulio.

„Rockets“ mantra yra daugiau laiko kartu, o trečiadienio pergalę jie gavo būtent tai.

„Rockets“ didžiąją rungtynių dalį buvo priversta praleisti tik tris linijas, o Markas Liwiskis buvo nušalintas nuo dviejų rungtynių, o Pavelas Novakas – nepasiekiamas.

Tačiau Maxas Grahamas, Nolanas Flamandas, Turneris McMillenas ir Marcusas Pacheco sustiprėjo, kaip ir šešios gynybos.

Prieš rungtynes ​​buvo keletas įtemptų akimirkų per apšilimą, kai du kartus teisėjai turėjo susiburti tarp žaidėjų, besiveržiančių ant ledo centro.

Nieko neįvyko nei vienas, nei kitas incidentas, ir niekas neišsiliejo į patį žaidimą.

Mallette sakė, kad vaikinai šį vakarą mėgausis, o ketvirtadienį išvyks į Sietlą ir penktadienio vakarą rungtyniaus penktadienį.

Jei prireiks šeštų rungtynių, jos bus žaidžiamos „Prospera Place“ sekmadienio popietę 2 val.