Haganas sumušė Virdžinijos trasos rekordą Funny Car kvalifikacijoje

DINVIDIJA, Va. (AP) – Mattas Haganas šeštadienį įveikė greičiausią Funny Car bėgimą Virdžinijos automobilių sporto parko istorijoje ir pasiekė aukščiausią atranką į Virdžinijos NHRA Nationals.

Haganas su „Tony Stewart Racing“ „Dodge Charger SRT Hellcat“ įveikė 3 853 sekundes, važiuodamas 331,45 mylios per valandą greičiu. 1 sezono ir 44 bendroje įskaitoje.

„Negaliu pasakyti pakankamai apie šį lenktyninį automobilį“, – sakė Haganas. „Tai tikriausiai buvo geriausia mano karjeros NHRA pradžia, o (įgulos vadovas) Dickie Venablesas ir visi vaikinai, kurie sujungia šį dalyką, atlieka puikų darbą. Tony yra tokio tipo vaikinas, už kurį norite laimėti. Jūs žiūrite į visus dalykus, kuriuos jis padarė, ir tai tik pagarbos dalykas. Norite, kad vaikinas tavimi didžiuotųsi.

Brittany Force buvo greičiausia „Top Fuel“, o Angie Smith užėmė „Pro Stock Motorcycle“ seriją, taip pat su rekordiniais bėgimais.

Force šeštadienį du kartus viršijo savo penktadienio bėgimo trasos rekordą ir finišavo 3 654 prie 333 333. „Buell“ Smithas turėjo 6 756, o 201 37.