Dėl nesėkmių Rytai patyrė nuostolių Sheridan |  AP

Dėl nesėkmių Rytai patyrė nuostolių Sheridan | AP

Balandžio mėn. 10 – „CHEYENNE“ – šeštadienio popietę „Cheyenne East“ puolė gynybos klaidos ir praleistos progos.

„Thunderbirds“ leido Sheridanui pelnyti du įvarčius per pirmąjį kėlinį. Abu buvo nesėkmingi gynyboje. Kitoje aikštės pusėje progų įvarčiais paversti nepavyko. Šis derinys lėmė „Sheridan“ pergalę 4:0 „Okie Blanchard“ stadione.

„Maniau, kad mūsų energija ir mąstymas buvo pirmajame kėlinyje, ir iš tikrųjų darome dvi klaidas – nepažymime vieno iš pirmaujančių valstijos žaidėjų po pirmojo įvarčio ir atiduodame kamuolį blogoje vietoje. antrasis įvartis“, – sakė Rytų treneris Ryanas Cameronas. “Mes atsisakome tų dviejų klaidų, kai per pirmąjį kėlinį jie atliko tik keturis metimus į vartus.”

Neilgai trukus „Broncs“ atsidūrė vartų kampe. Trečią minutę antrakursis Dane’as Steelas gavo Colsono Coono perdavimą netoli baudos aikštelės viršaus, suvaldė jį krūtine ir pasiuntė į dešinę Rytų vartininko Josepho Wheelerio pusę.

East atsakė savo ataka ir atsidūrė ant poros atitrūkimų, dėl kurių du Carloso Moreno smūgiavo.

24-ąją minutę baudos smūgis, kurį atliko East jaunesnysis Chase’as White’as, atvedė prie Brendeno Bohlmanno smūgio, tačiau smūgis praskriejo virš skersinio. T-Birds ir toliau bendravo ir rado kokybišką išvaizdą per kėlinį, o geriausia galimybė pasitaikė 29 d. Hunter Sallee rado Hunterį Onisto ant kamuolio kairėje aikštės pusėje. Onisto privertė „Sheridan“ vartininką Chrisą Larsoną išeiti iš vartų, o Onisto liko tuščiais vartais, tačiau smūgio užbaigti nepavyko.

Sheridanas (bendras rezultatas 6:1, 4A klasės Rytų konferencija 4:1) padvigubino savo pranašumą 36-oje vietoje, kai Plienas pelnė antrąjį savo įvartį konkurse po Bae-Johno Heynemano rezultatyvaus perdavimo.

Nuo to laiko Broncai kontroliavo rungtynes.

“Mes pasiekėme antrąjį kėlinį, ir jie dominavo kamuoliuose, jie dominavo metimų metu, jie dominavo mumyse antroje pusėje. Turime rasti būdą, kaip tęsti darbą ir rasti būdą, kaip pataisyti šį laivą”, – sakė Cameronas. „Daugiausia mūsų pastangų buvo, bet turime tobulėti – tarp ausų, klaidų išvalymas.

„T-Birds“ (1-5, 0-3) į kėlinį įėjo septyniais metimais. Rungtynes ​​jie baigė aštuoniese, o antrajame kėlinyje stengėsi išlaikyti kamuolį.

„Mums tiesiog reikia pasirodyti stipriems, dirbti ir judėti kartu kaip komanda iš galo, kad suteiktume sau daugiau galimybių“, – sakė White’as. „Mes buvome geri fiziškai, tik turime sugalvoti, kaip judėti į priekį ir pakelti kamuolį į aikštę.

Trečiasis „Broncs“ įvartį pelnė 58-ąją minutę, kai Reedas Rabonas susijungė su Coonu, kuris rėžėsi prieš tinklą ir palaidojo smūgį iš arti. Matthew Ketnerio baudos smūgis 69-ajame taške apribojo „Broncs“ įvartį.

Po keturių įvarčių žaidimo prieš Natronos apygardą T-Birds pradėjo atakuoti ir dėliojo taškus. Per pastarąsias ketverias rungtynes ​​jie įmušė tik vieną įvartį.

“Mes tikrai tapsime geresni. Tikrai dirbsime toliau”, – sakė White’as. „Mes rasime kitą lygį, tai tikrai.

SHERIDAN 4, RYTAI 0

Įvarčiai: Sheridanas, Plienas (Coonas), 2. Sheridanas, Steelis (Heynemanas), 36. Sheridanas, Coonas (Rabonas), 58. Sheridanas, Ketneris (baudos metimas), 69.

Smūgiai: SH 18, CE 9. Smūgiai į vartus: SH 8, CE 3. Apsauga: SH 8 (Larsonas), CE 4 (Wheeleris, Fisbeckas).

Kampiniai: SH 8, CE 1. Nuošalės: SH 3, CE 3. Pražangos: SH 10, CE 6.

Robertas Munozas yra WyoSports rašytojas. Su juo galite susisiekti rmunoz@wyosports.net. Sekite jį Twitter @ rmunoz307.

(c) 2022 m. Vajomingas „Tribune-Eagle“ (Cheyenne, Wyo.)